Suplování:   Úterý 28.5.2024

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

9.B

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

výl

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Raičević Kamila (Absc)

     

Str

Kry

         

Daníčková Monika (PN)

-

....

-

....

....

-

Zat

-

-

 

Smékalová Daniela (Sb)

-

Šul

               

Spíchalova Kamila (OpdV)

-

-

..

-

Zdr

-

..

-

..

 

Štěpánek Lukáš (Sb)

 

-

               

Trajkovská Dita (OpdV)

-

Han

..

-

Pos

Rei

Nav

-

-

 

Zdráhalová Marcela (Sb)

-

Plu

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Krylová Daniela

4.hod

supl. (Rai Absc)

Čj

1.B

(15)

.

Zdražilová Veronika

1.hod

supl. (Zdr Sb)

D

7.A

(46)

.

Stropková Pavla

3.hod

supl. (Rai Absc)

M

1.B

(15)

.

Hanzelková Romana

1.hod

supl. (Tra OpdV)

Čj

9.C (celá)

(47)

za odpadlou

Navrátil Miroslav

6.hod

supl. (Tra OpdV)

Ov

8.C

(47)

.

 

před 1. hodinou dohled půda

 

Novotná Petra

6.hod

odpadá

VZ

9.B (celá)

 

výlet

 

před 2., 3. hodinou dohled půda

 

Pospíšilová Pavla

2.hod

přesun <<

Vv

7.B

(47)

z 7.hod

 

4.hod

supl. (Tra OpdV)

Čj

8.A

(40)

za odpadlou

 

7.hod

přesun >>

Vv

7.B

 

na 2.hod

 

11:40 - 12:00 dohled šatny

 

Reimerová Yvona

5.hod

supl. (Tra OpdV)

Hv

9.A (celá)

(47)

za odpadlou

Šulcová Dita

1.hod

supl. (Sme Sb)

Čj

2.B

(28)

.

Valáriková Lenka

12:00 - 12:35 dohled šatny

 

Zatloukalová Miluše

6.hod

supl. (Dan PN)

Ov

9.C (celá)

(39)

.

Zdráhalová Marcela

4.hod

změna

Rj

9.C (Rj)

(45)

 
 

4.hod

spojeno (Spi OpdV)

Nj

9.C (Nj)

(45)

 

Změny v rozvrzích tříd:

6.B

6.hod

Hv

   

odpadá

 

(Spi)

7.B

2.hod

Hv

   

odpadá

 

(Spi)

 

7.hod

Vv

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

 

Suplování:   Středa 29.5.2024

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

2.A

 

ša

ša

ša

ša

         

1.A

 

ša

ša

ša

ša

         

1.B

 

ša

ša

ša

ša

         

2.B

 

ša

ša

ša

ša

         

3.A

 

ša

ša

ša

ša

         

3.B

 

ša

ša

ša

ša

         

4.A

 

ša

ša

ša

ša

         

4.B

 

ša

ša

ša

ša

         

5.A

 

ša

ša

ša

ša

         

5.B

 

ša

ša

ša

ša

         

8.C

   

ša

ša

ša

         

9.A

 

ša

ša

ša

ša

         

9.B

 

ša

ša

ša

ša

         

9.C

 

ša

ša

ša

ša

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Krylová Daniela (OpdV)

 

..

..

..

..

         

Stropková Pavla (OpdV)

 

..

..

..

..

         

Raičević Kamila (OpdV)

 

..

..

..

..

         

Daníčková Monika (PN)

-

Bla

....

..

....

-

-

Nav

-

 

Dočkal Antonín (OpdV)

 

..

-

..

..

         

Grézlová Jana (OpdV)

 

..

..

..

..

         

Klevetová Jana (OpdV)

 

..

..

..

..

         

Kubíčková Ivana (OpdV)

 

..

-

..

..

         

Ludvíková Kateřina (OpdV)

 

..

..

..

-

         

Motýl Ivo (OpdV)

 

..

-

-

Vyv

Rez

       

Pundy Šárka (OpdV)

 

..

..

..

..

         

Reimerová Yvona (Opd)

   

-

-

Han

         

Smékalová Daniela (OpdV)

 

..

..

..

..

         

Štěpánek Lukáš (OpdV)

 

..

Zdr

-

Šul

Rei

       

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

38a

 

mimo

mimo

mimo

mimo

         

38b

 

mimo

mimo

mimo

mimo

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Zdražilová Veronika

2.hod

odpadá

Aj

4.B (AjPl)+

 

školní akce

Blaha Josef

1.hod

supl. (Dan PN)

Svs

7.B (Svs2)+

(39)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

Z

9.A (celá)

 

školní akce

 

4.hod

odpadá

Z

9.C (celá)

 

školní akce

Hanzelková Romana

3.hod

odpadá

M

9.C (celá)

 

školní akce

 

4.hod

supl. (Rei Opd)

M

7.A

(47)

za odpadlou

Hrabák Ladislav

2.hod

odpadá

F

9.C (celá)

 

školní akce

 

4.hod

odpadá

F

8.C

 

školní akce

 

před 1., 2., 3. hodinou dohled přízemí

 

Navrátil Miroslav

3.hod

odpadá

9.B (celá)

 

školní akce

 

7.hod

supl. (Dan PN)

Ov

9.B (celá)

(47)

za odpadlou

Novotná Petra

3.hod

odpadá

Čj

9.A (celá)

 

školní akce

 

před 4., 5. hodinou dohled 1.patro

 

Reimerová Yvona

5.hod

supl. (Ště OpdV)

Tv

6.A (TvCh)

(hynV)

za odpadlou

Rezková Jana

4.hod

odpadá

Aj

3.B (AjRe)+

 

školní akce

 

5.hod

supl. (Mot OpdV)

Tv

6.B (TvD)+

(tv)

za odpadlou

Spíchalova Kamila

před 2., 3. hodinou dohled přízemí

 

Šulcová Dita

2.hod

odpadá

Aj

4.B (AjŠu)

 

školní akce

 

3.hod

odpadá

Aj

1.B (AjŠu)

 

školní akce

 

4.hod

supl. (Ště OpdV)

Tv

7.B (TvD)

(tv)

za odpadlou

Trajkovská Dita

4.hod

odpadá

Čj

9.B (celá)

 

školní akce

Valáriková Lenka

2.hod

odpadá

M

8.C

 

školní akce

Vyvlečková Petra

2.hod

odpadá

Aj

4.A (AjVy)

 

školní akce

 

4.hod

supl. (Mot OpdV)

Tv

7.B (TvCh)

(ZS)

za odpadlou

 

12:15 - 12:35 dohled skleněné vchodové dveře

 
 

před 4., 5. hodinou dohled přízemí

 

Zdráhalová Marcela

2.hod

supl. (Ště OpdV)

8.A

(39)

za odpadlou

 

4.hod

změna

Rj

8.B (Rj)

(39)

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři