Suplování:   Úterý 13.10.2020

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

8.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

8.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

9.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

9.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

9.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Šulcová Dita (PN)

 

..

Mot

Han

Bla

-

-

-

   

Vondráková Lenka (PN)

-

Rei

Mrz

-

Mrz

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Blaha Josef

4.hod

spojeno (Šul PN)

Tv

6.A (Ajd)

(tv)

 
 

8.hod

odpadá

Tv

8.B (Tvd)

 

obecná absence třídy

Petřek Linhartová Michaela

8.hod

odpadá

Vv

8.A

 

obecná absence třídy

Bazger Peter

5.hod

odpadá

Z

8.B

 

obecná absence třídy

Daníčková Monika

3.hod

odpadá

Cj

9.A

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

Cj

9.C

 

obecná absence třídy

Fleško Jiří

4.hod

odpadá

Pc

8.A (Pč 1)

 

obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

Inf

9.B

 

obecná absence třídy

Grézlová Jana

před 2., 3. hodinou dohled přízemí

 

Hanzelková Romana

2.hod

odpadá

M

9.B

 

obecná absence třídy

 

3.hod

supl. (Šul PN)

Aj

3.B (AjŠu)+

(19)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

M

9.A

 

obecná absence třídy

Hrabák Ladislav

3.hod

odpadá

F

9.B

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

F

9.A

 

obecná absence třídy

Motýl Ivo

0.hod

odpadá

Sh

9.B

 

obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

Sh

8.B (Sh2)+

 

obecná absence třídy

 

2.hod

spojeno (Šul PN)

Tv

6.A (AJch)

(tv)

 

Mrázková Lenka

2.hod

supl. (Von PN)

Cj

1.A

(15)

dozor

 

4.hod

supl. (Von PN)

Hv

1.A

(15)

dozor

Navrátil Miroslav

3.hod

odpadá

Z

8.A

 

obecná absence třídy

 

před 1. hodinou dohled přízemí

 

Novotná Petra

1.hod

odpadá

Aj

9.C (AjNo)+

 

obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

Cj

8.B

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

Aj

8.B (AjNo)+

 

obecná absence třídy

Reimerová Yvona

1.hod

supl. (Von PN)

M

1.A

(15)

za odpadlou

 

2.hod

odpadá

M

8.B

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

M

8.A

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

Ch

9.C

 

obecná absence třídy

Rezková Jana

1.hod

odpadá

Aj

9.C (AjRe)+

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

Aj

8.B (AjRe)+

 

obecná absence třídy

Spíchalova Kamila

4.hod

odpadá

Nj

8.B (Nj)

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

Nj

9.B (Nj)

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

Nj

9.A (Nj)

 

obecná absence třídy

 

12:15 - 12:35 dohled skleněné vchodové dveře

 

Štěpánek Lukáš

1.hod

odpadá

Sv

8.B (Sv)

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

Inf

9.A

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

Pc

8.A (Pč 2)

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

Inf

9.C

 

obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

Tv

8.B (Tvch)

 

obecná absence třídy

Trajkovská Dita

1.hod

odpadá

Čjs

8.B (Čjs1)+

 

obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

Cj

8.A

 

obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

Cj

9.B

 

obecná absence třídy

Vyvlečková Petra

1.hod

odpadá

Aj

9.C (AjVy)+

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

Aj

8.B (AjVy)+

 

obecná absence třídy

Zatloukalová Miluše

2.hod

odpadá

9.C

 

obecná absence třídy

Zdráhalová Marcela

4.hod

odpadá

Rj

8.B (Rj)

 

obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

Rj

9.B (Rj)

 

obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

Rj

9.A (Rj)

 

obecná absence třídy

 

Zpracováno v systému Bakaláři